Tam Destek!

Pert Araç Danışmanlığı

Tur Assist olarak bu hizmetimizle yine değerli müşterilerimize 7/24 verdiğimiz kapsamlı hizmetlerimiz sayesinde zaman kazandırıyor ve büyük kolaylık sağlıyoruz. Bu da onlardan biri. Kazalarda hasar dosyası kapama sürecinin 25 dakikaya kadar indirilmesini ve müşterinin anlaşmalı servislere yönlendirilmesini sağlıyoruz. Hizmet maliyetlerini azaltmaya yardımcı olacak süreçleri adım adım gerçekleştiriyor ve sonuna kadar takiplerini sağlıyoruz.

Tüm bu avantajlara ek olarak Tur Assist olarak sigorta şirketlerinin operasyonel hasar süreçlerini yönetiyoruz. Dijital olarak yönettiğimiz bu süreç sayesinde şirketler için maliyetler azaltılıyor. Üstelik yedek parça, servis, yol yardım, araç çekici ve ikame araç hizmetleri tek merkezden yürütülmüş oluyor. Haftanın 7 günü, günün 24 saatini kapsayan bu paketle Tur Assist olarak efektif ve faydalı bir hizmet sunmuş oluyoruz.

Hasar Yönetimi Hizmeti kapsamında; çekici ve ambulans tedariği, online hasar danışmanlığı, online eksper hizmeti, hasar dosya yönetimi, süreç yönetim hizmeti, müşteri iletişim merkezi hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Online Hasar Danışmanlığı