Sorularınızı Cevaplamak İstiyoruz

Neden Tur Assist?

Türkiye’de başta sigorta, otomotiv ve finans olmak üzere pek çok sektördeki değerli kurumun 11 milyonu aşkın müşterisine 365 gün 24 saat hizmet sunan TUR ASSIST, oluşturduğu yaratıcı ürünler ve yenilikçi uygulamalar ile asistans sektöründeki lider konumunu, sağlamlaştırarak korumaktadır.

Yol Yardım Teknolojileri

Fatura Sİstemİ Neyİ Kapsıyor?
T-Tac + Mobİl Sİstemİ Neyİ Kapsıyor?
Tow Truck Sistemi Neyi Kapsıyor?

Tow Truck Sistemi ile yardım için çağrılan çekicinin bulunduğu konum anlık olarak takip edilebildiği gibi tahmini varış süresi hakkında tek tuşla bilgi de verebiliyor. Tow Truck kolay ara yüzüyle talep durumunda sizlere yönlendirilen çekicinin hangi bölgede olduğunun harita üzerinden anlık olarak takip etmesini sağlar. Ayrıca hizmet biriminin tahmini varış süresini trafik yoğunluğunu ve güzergahı göz önünde bulundurarak otomatik olarak hesaplayarak SMS ile sizlere iletiyor.

Tedarikçi Gelişim Platformları

01. Acente İletişim Platformu Neyi Kapsıyor?
02. Tur Assist Akademi Neyi Kapsıyor?
03. Tur Assist Dükkan Neyi Kapsıyor?
www.turassistdukkan.com üzerinden; hizmet birimlerine özel avantajlı fiyatlar ve kampanyalı ürünler sunuluyor. Tedarikçi firmalarımız www.turassistdukkan.com  üzerinden kendisi için geliştirilen kampanyalar ve özel indirimli takip ederek, kampanyalardan faydalanabildiği gibi uygun fiyat avantajlarından yararlanıyor.

Konut Yardım Sistemi Konutex

Konutex, sizler için hazırladığımız konut / işyeri hasar onarım ve restorasyon dosyalarının bir noktadan yönetilmesini ve paylaşılması sağlıyor.

Konutex; ihbar alımı, hizmet birimlerinin görevlendirilmesi, hasar tespiti ve fotoğraflama, onarım sürecinin takibi, onarım sonrası fotoğraflama, ibraname, e-fatura ve onarım sonrası kalite kontrol raporlarının sigorta şirketi ya da eksper tarafından eş zamanlı olarak takip edilebilmesi sağlıyor.

Konutex sistemi ile sigorta şirketleri ile eksperler ve hizmet sağlayıcıları ortak bir platformda buluşturarak faaliyetlerin takibini sağlayarak online olarak fotoğraf ve dosya paylaşımına imkan tanıyor. Ayrıca Konutex tüm dosyaların arşivlenebilmesi, yedeklenmesi ve bu dosyalara istenilen her an ulaşılabilmesine imkanına da sahip.

Uçtan Uca B2B Çözümleri

B2B Asistans Portalı

Tüm asistans hizmetlerinin uçtan uca takip, yönetim ve raporlama süreçlerinin tek sistem üzerinden sunulduğu bir hizmet oalarak tasarlandı. B2B Asistans Portal; CRM, Exgratia ve Raporlama işlemlerine entegre olarak geliştirilmiş dört ana modülü içeriyor.

B2B Asistans Portal Modülleri

CRM Modülü
Exgratia Modülü
Sigorta şirketleri taleplerini Exgratia Modülü üzerinden ileterek, yapılan limit işlemlerini, anlık bakiyelerini ve onay süreçlerini yakından takip edebiliyor.
Raporlama Modülü
Müşterilere sağlanan tüm hizmet detaylarına dair veriler anlık, aylık ve yıllık olarak raporlanabiliyor. Dinamik raporlama seçenekleri ile talep edilen tüm verilere istenildiği an ulaşılabiliyor. Sigorta şirketlerinin talebine yönelik rapor menüsüne ekleme de yapılabiliyor.