Türkiyenin Bir Numaralı Asistans Firması

Tur Assist Hakkında

1996 yılında sigorta, asistans, emlak ve finans sektörlerinde dünyanın her yerinde hizmet veren bir firmanın Türkiye şirketi olarak kurulan ve yardım hizmetine dair farkındalığın arttırılmasına öncülük eden Tur Assist kendini birçok alanda ve sektörde geliştirmeye devam etmektedir.

Türkiye’de asistans kavramını yerleşmesinde büyük rol oynayan Tur Assist bugün tüm Türkiye’ye yayılmış networküyle en yüksek standartlarda hizmet veriyor. TUR ASSIST tarafından oluşturulan hizmet birimleri ağı günümüze dek kalite, servis ve hacim anlamında sürekli gelişerek, bugün dev bir hizmet ağı haline gelmiştir.

İşimizi yaparken, çalışanlarımızın ve hizmet sağlayacaklarımızın gelişimine, müşteri şirketlerimizin mevcut ve doğacak ihtiyaçlarının karşılanmasına, toplum yararına, etik ilkelere ve sermayedar çıkarlarına uygun hareket etmeye büyük önem verdik. Asistans, hasar kontrol ve yarattığımız yenilikçi ürün ve sistemleri çalıştığımız sektörlere sunmak ve çalıştığımız alanda insanların aklına gelen ilk isim olmak önceliklerimizdendir.

Türkiye’de başta sigorta, otomotiv ve finans olmak üzere pek çok sektördeki değerli kurumun müşterilerine 24 saat 365 gün acil hizmetler sunan TUR ASSIST, oluşturduğu farklı uygulamalar ile asistans sektöründeki konumunu, sağlamlaştırarak korumaktadır.

Her biri konusunda uzman TUR ASSIST operatörleri, son teknoloji ve çağdaş güvenlik sistemleriyle donatılmış çağrı merkezinde %98’in üzerinde müşteri memnuniyeti oranıyla çalışmaktadır.

HİZMETLERİMİZ

ARAÇ
Yol Yardım Ve Hasar Sistemleri; İkinci El Garanti, Kasko Arıza Teminatı

KONUT
Konut Yardım ve Hasar Sistemleri

ÇAĞRI MERKEZİ
Çağrı Merkezi Hizmetleri ve Hasar Yönetimi

DİĞER HİZMETLER
Finans Sektörüne Yönelik Hizmetler, Araç Parkları

Tur Assist'in

Kalite Politikası

Güvenilir olmakla başlayan, yenilikçi yaklaşımları düstur edinen, çalışanlarının kendileriyle markamızı da geliştireceğine olan inancıyla eğitimleri aralıksız sürdüren Kalite Politikamızla ilgili merak ettikleriniz varsa…

Müşteri Memnuniyeti

Ürünlerimizden çağrı merkezimizden aldığınız yanıtlara, Türkiye’nin neresinde olursanız olun bize kısa sürede ulaşmanızdan kaliteli hizmet almanızı sağlamaya kadar memnuniyetinizi sağlamayı garanti ediyoruz.

Güvenilirlik

Değişen dünyaya ayak uydurarak değişen ihtiyaçlarınızı karşılamak önceliğimiz. Bunu yaparken de beklentilerinizi doğru saptayıp en uygun ve eksiksiz şekilde yerine getiren güvenilir asistans şirketiniz olmak amacındayız.

Yenilikçi Yaklaşım

Ürün çeşitliliğini arttırmak, yeni pazarlar oluşturmak tüm bunları yaparken de yenilikçi yaklaşımımızla alanımızda lider konumumuzu korumak ilkemizdir.

01.

Kalite Yönetimi

Bir markanın gücünü, ona şekil veren çalışanlarından aldığına inanıyoruz. Bu nedenle çalışan odaklı yaklaşımımızda tüm personelimize Tur Assist değerlerimiz doğrultusunda sürekli ve yenilenen eğitimler veriyoruz. Kalite yönetimine devamlı katkıda bulunan bu sistemimizle çalışanlarımızı markaya daha fazla katkıda bulunmaya teşvik ediyoruz.

02.

Hatasız Hizmet

Türkiye’nin tüm illerinde 6000’i aşkın hizmet sağlayıcısını aynı çatı altında buluşturmayı başardık. SÖ konusu tedarikçilerimiz ve hizmet sağlayan paydaşlarımızla karlılıklı yarar anlayışı içinde tek ortak hedefimiz hızlı, kaliteli ve hatasız hizmet sunmak.

Türkiyenin En Büyük Assistance Şirketi

25 bin saha personelimizle, 365 çağrı merkezi operatörümüzle, Türkiye’nin 81 ili ve Kuzey Kıbrıs’ta verdiğimiz kapsamlı hizmetlerle Türkiye’nin en büyük ve en etkin asistans şirketi olmayı başardık.