Çözümler

~|elegant-themes~|elegant-themes-icon~|

7/24 ulusal ve uluslararası hizmet sağlıyoruz ve MAPFRE ASSISTENCIA çatısı altında 5 kıtada 38 ülkeye yayılan ofis ağının parçası olarak hizmet veriyoruz. Ayrıca 100’den fazla ülkede iş ortağı ağına sahibiz. Yani Tur Assist ile yaptığınız iş ortaklıkları sizleri de geniş uluslararası bu hizmet ağından faydalanma avantajı sağlıyor. Üstelik bu hizmete Türkiye’de olduğu gibi uluslararası alanda da haftanın yedi günü, günün 24 saati ulaşabilirsiniz.

Tur Assist olarak Türkiye’nin her ilinde ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde 365 çağrı merkezi operatörü ile 25 bin saha personelinin sağladığı 7/24 hizmet ile karşılaşabileceğiniz her sorunu en hızlı şekilde çözmek için yanınızdayız.

Asistans

Geleneksel asistans ürünlerinin yanı sıra, gelişen teknoloji ve değişen müşteri beklentilerine uygun olarak sektöre yeni soluklar getiren ürün ve hizmetler sunuyoruz.

Otomotiv

Türkiye’ye ikame araç kavramını getiren şirket olmaktan gurur duyuyoruz. Bununla sınırlı kalmayarak otomotiv sektörünü can damarı ürünlerimizle destekliyoruz.

Sağlık

Klasik sağlık asistans ürünleriyle globaldeki dijital deneyimimizi birleştirip ürün ve servislerinize katma değer sağlıyoruz.

Lifestyle

Hizmetlerimizi her geçen gün değişen müşteri beklentilerine göre uyarlıyoruz, bazen yepyeni hizmetler yaratıyoruz. Lifestyle ürünlerimiz de sektörümüzü yeniden tanımlayanlardan.