Tur Assist Hakkında

36 ülkede 100 milyondan fazla hizmet sağlanan müşteri ağıyla hem hizmette hem de kalite ve güvencede dünyanın bir numaralı asistans ve hizmet sağlayıcı şirketi olmaktan gurur duyuyoruz.

TUR ASSIST tarafından oluşturulan hizmet birimleri ağı, günümüze dek kalite, servis ve hacim anlamında gelişmiş ve bugün 6000’i aşkın hizmet sağlayıcının oluşturduğu dev bir hizmet ağı haline dönüşmüştür. Bu hizmet ağına dahil olan çekici, kurtarıcı, rent a car, ambulans, ev onarım, otel, acente gibi firmalar düzenli denetim ve eğitimlerden geçerek en üstün standartlarda hizmet vermektedirler.

Türkiye’de başta sigorta, otomotiv ve finans olmak üzere pek çok sektördeki değerli kurumun 11 milyonu aşkın müşterisine 365 gün 24 saat hizmet sunan TUR ASSIST, oluşturduğu yaratıcı ürünler ve yenilikçi uygulamalar ile asistans sektöründeki lider konumunu, sağlamlaştırarak korumaktadır.

Kalite Politikası

Güvenilir olmakla başlayan, yenilikçi yaklaşımları düstur edinen, çalışanlarının kendileriyle markamızı da geliştireceğine olan inancıyla eğitimleri aralıksız sürdüren Kalite Politikamızla ilgili merak ettikleriniz varsa…

 

Güvenilirlik

 

Değişen dünyaya ayak uydurarak değişen ihtiyaçlarınızı karşılamak önceliğimiz. Bunu yaparken de beklentilerinizi doğru saptayıp en uygun ve eksiksiz şekilde yerine getiren güvenilir asistans şirketiniz olmak amacındayız.

 

Müşteri

Memnuniyeti

Ürünlerimizden çağrı merkezimizden aldığınız yanıtlara, Türkiye’nin neresinde olursanız olun bize kısa sürede ulaşmanızdan kaliteli hizmet almanızı sağlamaya kadar memnuniyetinizi sağlamayı garanti ediyoruz.

 

Yenilikçi

Yaklaşım

 

Ürün çeşitliliğini arttırmak, yeni pazarlar oluşturmak tüm bunları yaparken de yenilikçi yaklaşımımızla alanımızda lider konumumuzu korumak ilkemizdir.

Bir markanın gücünü, ona şekil veren çalışanlarından aldığına inanıyoruz. Bu nedenle çalışan odaklı yaklaşımımızda tüm personelimize Tur Assist değerlerimiz doğrultusunda sürekli ve yenilenen eğitimler veriyoruz. Kalite yönetimine devamlı katkıda bulunan bu sistemimizle çalışanlarımızı markaya daha fazla katkıda bulunmaya teşvik ediyoruz.

Türkiye’nin tüm illerinde 6000’i aşkın hizmet sağlayıcısını aynı çatı altında buluşturmayı başardık. SÖ konusu tedarikçilerimiz ve hizmet sağlayan paydaşlarımızla karlılıklı yarar anlayışı içinde tek ortak hedefimiz hızlı, kaliteli ve hatasız hizmet sunmak.

Türkiye’nin En İnovatif Asistans Şirketi