Mapfre Asistencia Hakkında

5 kıtada 38 ülkeye yayılan bir şirket olan MAPFRE ASISTENCIA ile ortaklığımız, tecrübe ve güveni de beraberinde getirdi.

Hizmet kalemlerimiz çekiciden kiralık araca, ikame araçtan bakım ve kaskoya, ev onarım ve tadilat işlerinden online sağlık hizmetlerine, kişisel asistan temininden özel spor eğitmeniyle online derslere kadar çokça geniş bir yelpazeye uzanıyor. Gelişen teknoloji ve değişen ihtiyaçları her zaman en yakından takip eden ekiplerimiz bu hizmet kalemlerimize her yıl farklı ve hayat kolaylaştırıcı ürünler eklemeyi sürdürüyor.

Yılın 365 günü, günün 24 saati yanınızda olabilmek ve ihtiyaç duyacağınız asistans hizmetlerini en yenilikçi bakış açısıyla ve süratle sizlere ulaştırmak işimizi en iyi şekilde yaptığımızın nişanesidir.

Fundación Mapfre

Fundación MAPFRE, yalnızca birlikte yaşadığı bireylerin gelişimini destekleyen toplumların bir geleceğe sahip olabileceği gerçeğinden hareketle, toplumda dezavantajlı konumda olan çocuklar ve gençler başta olmak üzere kapsamlı bir eğitim sağlamayı amaçlar. Vakıf, kapsamlı eğitimi bir kişinin sahip olduğu potansiyele tam anlamıyla erişebilmesi için temel ihtiyaçlardan biri olarak görür. Bu nedenle, beslenme, sağlık, eğitim ve istihdama erişimi destekleyen projeler konusunda yerel kuruluşlarla iş birliği içinde çalışır. ​

Vakfın, Türkiye’de faaliyet gösterdiği 4 ana alan;

COVID-19 ile Mücadele

 

Fundación MAPFRE, en savunmasız kişileri, sosyal olarak en zor durumda olanları ve ön hatta virüsle savaşanları destekliyor.

Toplumsal Gelişim

 

Fundación MAPFRE, toplumda dezavantajlı konumda olan çocuklar ve gençler başta olmak üzere kapsamlı bir eğitim sağlamayı amaçlar.

Sağlık

Teşvik

 

Fundación MAPFRE, bireylerin sağlığını ve yaşam kalitesini iyileştirmeyi, sağlıklı beslenme alışkanlıklarını, fiziksel egzersizi ve doğru dinlenmeyi teşvik etmeyi amaçlar.

Yol

Güvenliği

 

Fundación MAPFRE, her türlü trafik kazasının önlenmesi, kaza ve yaralanma oranlarının düşürülmesi konularında kamuoyunun bilincini artırmayı amaçlar.

Mapfre

Asistencia