Kariyer

Tur Assist’te Kariyer

Kuruluşumuzdaki  tüm kariyer fırsatları önce kendi çalışanlarımızla paylaşılır. İç duyuru sistemiyle tüm çalışanlarımız niteliklerine uygun olan açık pozisyonlara başvurup değerlendirme süreçlerine dahil olabilirler. Halihazırda çeşitli departmanlarda yetkili ve üstü pozisyonda çalışan personelimizin %73’ü daha önce çağrı merkezimizde müşteri temsilcisi olarak görev yapmışlardır.

İşe Alım ve Süreçleri

Kuruluşumuzda mülakat aşamasına gelmiş tüm başvurular bir hafta içerisinde değerlendirilmekte ve  tüm adaylarımıza başvurularının durumu ile ilgili bilgi verilmektedir.

hr@turassist.com  adresinden başvuru yapmak istediğiniz departman ve görevin adını belirterek özgeçmişinizi bize ulaştırabilirsiniz.

Aşağıdaki linkleri tıklayarak kariyer.net’teki güncel ilanlarımıza ulaşabilir, kullanıcı adınız ve şifrenizle giriş yaparak başvuruda bulunabilirsiniz.

 

Performans Yönetimi
Personelimizin çoğunluğunu oluşturan çağrı merkezi müşteri temsilcilerimiz için geliştirilmiş Çağrı Kalitesi Değerlendirme Programı ile tüm ekibimizin performans sonuçları sürekli izlenmekte ve aylık olarak raporlanmaktadır. Gelişmiş web service uygulamaları ile tüm ekibimiz kendi performans sonuçlarını online olarak takip edebilmekte ve düzenli olarak geri bildirim, rehberlik ve eğitim alabilmektedir.

En başarılı sonuçları alan çalışanlarımız ise üçer aylık dönemlerde kırmızı çekler ile ödüllendirilmektedir.

 

Sosyal İmkanlar
* İstanbul’un tüm bölgelerini kapsayan esnek servis ağı
* Öğle yemekleri için Multinet Kart
* Belli bir kıdemden sonra tamamlayıcı sağlık sigortası, grup sağlık sigortası ve ferdi kaza sigortası
* Kuruluş hizmetlerinden ücretsiz-indirimli yararlanma

 

Sosyal Etkinlikler
Kuruluşumuzda yılbaşı, resmi ve dini bayramlar , 8 Mart Kadınlar Günü , Sevgililer Günü gibi tüm özel günler çeşitli etkinliklerle kutlanmaktadır.

Çalışanlarımızın sportif faaliyetlere katılımını  destekliyoruz ve yıl boyunca Dragon Fest, futbol turnuvaları, basketbol turnuvaları, yardımseverlik koşuları gibi bir çok etkinliğe şirket takımlarımızla katılıyoruz.

Sağlık politikamız çerçevesinde düzenli olarak tüm çalışanlarımızı kapsayan check-up programları, aşı kampanyaları, kan bağışı kampanyaları, sağlıklı yaşam seminerleri düzenliyoruz.

Dosya Yükle

Cv’nizi ekleyebilirsiniz.*Sadece Pdf ve Word dosyası yükleyebilirsiniz.

Açıklama

Kariyer.net’ten diğer iş ilanlarımızı inceleyin.