Özel Riskler

Özel risk ürünleri araç garantisinden beyaz eşya garantisine, satın alma korumasından ödeme koruma sigortasına kadar farklı ihtiyaçlara göre oluşturulmuş koruma ve garanti paketlerinden oluşmaktadır.

Uzatılmış Araç Garantisi

Uzatılmış Araç Garantisi, aracın üretici garantisinin devamı niteliğinde olup, aracın mekanik ve elektrik aksamlarındaki arızalarını kapsar.

Tümünü Gör

I-Warranty

I Warranty, kurumsal sigorta müşterileri için geliştirilmiş olan, müşterilerin araçlarını oluşabilecek arıza durumlarında koruma altına alan bir otomobil garanti paketidir.

Tümünü Gör

Araç Değer Güvencesi / GAP

Araç Değer Güvencesi GAP (Guaranteed Asset Protection), otomobil ile birlikte satılan değer koruma paketidir.

Tümünü Gör

Uzatılmış Beyaz ve Kahverengi Eşya Garantisi

Uzatılmış Beyaz & Kahverengi Eşya Garantisi, biten üretici garantisinin ardından ürünün aynı şartlarla garantisinin devam etmesini sağlar.

Tümünü Gör

Satın Alma Koruması

Kredi kartı ile ya da banka kartı ile satın alınan ürünlerde hırsızlık ya da kaza sonucu oluşabilecek hasarın karşılanması için oluşturulan bir koruma paketidir.

Tümünü Gör

Ödeme Koruma Sigortası / PPI

Ödeme Koruma Sigortası paketimiz PPI (Payment Protection Insurance) tüketici kredisi, konut kredisi, otomobil kredi sözleşmesinin yanısıra otomobil ile de birlikte satılan bir değer koruma paketidir.

Tümünü Gör

Sahte Kullanıma Karşı Koruma Paketi

Hileli Kullanıma Karşı Koruma Paketi kredi kartı ya da banka kartının çalınması veya kaybolması sonucu kanunsuz kullanımından doğan zararları karşılar.

Tümünü Gör

Markalar

Elektro Asist
Elektro Asist, elektronik eşyayı ve eşya sahibini güvence altına alan bir koruma paket...
Tur Assist Garanti
Tur Assist Garanti, müşterinin üretici garantisi bitmiş otomobilini arıza durumlarına ...