Haberler

Geri Dön
28.03.2017

Türkiye’de asistans sektöründe 20 yılı geride bırakan, Tur Assist, İzmir’de yer alan Türkiye’nin en büyük ikinci el otomobil alım-satım merkezi Otokent Galericiler Sitesi ile işbirliği anlaşması imzaladı. İşbirliği kapsamında Otokent’ten araç alan tüm müşterilere Tur Assist’in ikinci el otomobil garantisi “Warranty” ürünü kapsamında 1 yıl garanti hizmeti verilecek.

Yol yardımdan çekiciye, konut onarımdan hava ambulansına, otomobil garantisinden elektronik eşya garantisine kadar farklı alanlarda toplam 8 bini aşkın hizmet birimi ile hizmetler sunan Tur Assist, İzmir’de bulunan ve Türkiye, Balkanlar ve Ortadoğu’nun en büyük ikinci el araç alım-satım merkezi Otokent Galericiler Sitesi ile işbirliğine gitti. Türkiye’de 20. yılını geride bırakan Tur Assist ile Otokent Galericiler Sitesi arasında imzalanan anlaşma kapsamında Otokent’te satılan ikinci el araçlara Tur Assist’in ikinci el otomobil garantisi “Warranty” ürünü kapsamında, elektrik ve mekanik aksamlarında oluşabilecek arızalara karşı 1 yıl garanti hizmeti verilecek.

 
İkinci el araç pazarına yeni bir soluk!
İzmir Otokent Galericiler Sitesi’nde gerçekleştirilen tanıtım toplantısında konuşan Tur Assist Otomotiv Satış Müdürü Savaş Ertürk, otomobil garanti ürünü Warranty’nin aracın en kritik parçalarını elektrik ve mekanik arızalara karşı korumaya almasının yanı sıra aracın işçilik ücretlerini ve yol yardım hizmetlerini de kapsadığına dikkat çekti. Otomobil garanti ürününü daha geniş kitlelerle buluşturmayı amaçlayan Tur Assist, söz konusu anlaşma ile ikinci el otomobil pazarına yeni bir soluk getirmeyi hedefliyor. 85 bin metrekare kapalı alanıyla, Türkiye’nin en büyük ikinci el otomobil alım-satım merkezi konumunda bulunan Otokent’te 360 galeri faaliyet gösteriyor. Otokent’in toplam 3 bin 500 araç kapasitesi bulunuyor.