Haberler

Geri Dön
01.08.2017

Tur Assist sigorta sektöründeki yeni düzenlemelere uygun çözümler üreterek ürünlerini ihtiyaca göre farklılaştırıyor. Örneğin, tesisat sorunu yaşayan bir sigorta müşterisinin acil onarımına müdahale edilerek öncelikle hasarın büyümesi engelleniyor. Sonrasında ise ihtiyaçlara göre yapılandırılmış olan kapama klozu ürünü sayesinde yapının arkası doldurularak boya, seramik işlemleri ve bakımı sağlanarak yaşam alanları tekrar eski haline getiriliyor. Müşteri memnuniyetinin artmasına katkı sağlayan ürünler doğrultusunda hizmet birimleri ağı da gerektiğinde yeniden şekillendirilebiliyor. Ferdi kaza veya trafik sigortası ile birlikte satılan Joker ve Joker Mini de buna örnek olarak sayılabilecek uygulamalar arasında. Yol kenarı onarım, oto çilingir, oto cam gibi hizmetleri içeren bu paketler sigortalıların hayatını kolaylaştırıyor.

Tur Assist, Joker ve Joker Mini paketleriyle trafiğe kayıtlı olup kasko poliçesi olmayan milyonlarca araç sahibini asistans hizmetleri ile tanıştırmayı hedefliyor. Ayrıca bu paketler ile sigorta şirketlerinin ciro, karlılık ve operasyonel verimlilikleri ile acentelerin komisyon gelirlerinin arttırılması amaçlanıyor.

Tur Assist, Joker ve Joker Mini’yi sadece sigorta şirketlerinin beğenisine sunuyor. Joker Mini, kasko poliçesi olmaması sebebiyle destek hizmetlerden yararlanamayan müşterilerin yolculukları esnasında araçlarıyla karşılaştıkları sorunlara ekonomik çözümler üretiyor. 2000 model ve üzeri binek/hafif ticari araçlar için hazırlanan hizmet paketi sayesinde müşterilerin Tur Assist güvencesiyle geniş teminatlardan yararlanabilmeleri mümkün oluyor.

Sektörde ilk ve tek olan Joker Genişletilmiş Hizmet Paketi, sigortalılara geniş teminatlı araç yol yardım hizmetleri sağlamasının yanı sıra mini onarım, oto cam, lastik onarımı, kiralık araç, Hasar Destek Merkezi, bilgi ve organizasyon hizmetleriyle de oluşabilecek hasarlarda sigortalıları yalnız bırakmıyor. Joker Mini ile de geniş teminatlı araç yol yardım: kaza+arıza, yol kenarı onarım, oto çilingir hizmeti, oto cam hizmeti, Hasar Destek Merkezi, bilgi ve organizasyon hizmetleri sunuluyor.

Tur Assist, yeni ürünlerle asistans ve sigorta sektörünün gelişimine katkı sağlayarak hayatı kolaylaştırmaya devam ediyor. Tur Assist, tesisat sorunu yaşayan bir sigorta müşterisinin onarımına yetişiyor, hasarın büyümesi engelleniyor. Sonrasında ise ihtiyaçlara göre yapılandırılmış olan kapama klozu ürünü sayesinde yapının arkası doldurularak boya, seramik işlemleri ve bakımı sağlanarak yaşam alanları tekrar eski haline getiriliyor.

Tur Assist, aynı zamanda @Home konut yardım paketleriyle 7/24 konut ve işyerlerine koruma sağlıyor, ferdi kaza veya trafik sigortası ile birlikte satılan Joker ve Joker Mini paketleriyle de yol kenarı onarım, oto çilingir, oto cam gibi hizmetler veriyor. Tur Assist, Joker ve Joker Mini paketleriyle trafiğe kayıtlı olup kasko poliçesi olmayan milyonlarca araç sahibini asistans hizmetleri ile tanıştırmayı hedefliyor. Ayrıca bu paketler ile sigorta şirketlerinin ciro, karlılık ve operasyonel verimlilikleri ile acentelerin komisyon gelirlerinin arttırılması amaçlanıyor.

Joker Mini, müşterilerin yolculukları esnasında araçlarıyla karşılaştıkları sorunlara ekonomik çözümler üretiyor. 2000 model ve üzeri binek/hafif ticari araçlar için hazırlanan hizmet paketi sayesinde müşterilerin Tur Assist güvencesiyle geniş teminatlardan yararlanabilmeleri mümkün oluyor. Sektörde ilk ve tek olan Joker Genişletilmiş Hizmet Paketi, sigortalılara geniş teminatlı araç yol yardım hizmetleri sağlamasının yanı sıra mini onarım, oto cam, lastik onarımı, kiralık araç, Hasar Destek Merkezi, bilgi ve organizasyon hizmetleriyle de oluşabilecek hasarlarda sigortalıları yalnız bırakmıyor.