Haberler

Geri Dön
01.12.2017

Asistans sektörünün öncü firması Tur Assist çatısı altında, Türkiye’nin yurt genelinde hizmet veren bireysel araç kiralama şirketi Rigorent, ING Bank ile yeni bir anlaşmaya imza attı. Aralık ayında başlayacak olan ve 2018 yılının Haziran ayına kadar sürecek olan anlaşma kapsamında ING Mobil kullanıcıları, www.rigorent.com sitesinden veya 0850 202 47 00 numaralı Rigorent çağrı merkezi üzerinden gerçekleştirecekleri araç kiralama işlemlerinde yüzde 20 indirim hakkı kazanacaklar.

Kısa sürede araç kiralama sektörünün en çok tercih edilen oyuncularından birisi haline gelen Rigorent, sunduğu fırsatlara bir yenisini daha ekleyerek ING Bank ile yepyeni bir anlaşma gerçekleştirdi. Türkiye genelinde yaygın şekilde araç kiralama hizmeti veren Rigorent ve ING Bank arasında yapılan anlaşma kapsamında, ING Bank müşterileri, “ING Mobil” uygulaması üzerinden alacakları indirim kodunu www.rigorent.com veya Rigorent’in çağrı merkezi üzerinden gerçekleştirilecek olan araç kiralama işlemlerinde kullanarak yüzde 20’lik bir indirim şansı yakalayacaklar.

Aralık ayıyla birlikte başlayacak olan kampanya, 2018 yılında da devam edecek. Araç kiralamada Rigorent’i seçen ve yüzde 20’lik indirim hakkından yararlanmak isteyen ING Mobil kullanıcıları, 2018 yılının Haziran ayına kadar kampanyadan faydalanabilecek.