Haberler

Geri Dön
04.04.2017

Yorucu iş ve okul günlerinin ardından çıkılan tatil, tüm aile bireyleri için dört gözle beklenen en güzel fırsattır. Bu nedenle en güzel tatil yeri araştırılır, bulunur ve geriye sadece seçilen güzel yerde keyif yapması kalır. Peki, ulaşım açısından bakıldığında tatili daha da konforlu ve ekonomik hale getirmek nasıl mümkün olabilir?

19 Mayıs tatili için araç kiralayın, aracınızı ücretsiz kapıya teslim edelim!
 
Ülkemizde 20. hizmet yılını geride bırakan Tur Assist, yeni yatırımı olan araç kiralama markası Rigorent ile araç kiralamada yeni bir dönem başlattı. Birçok ilde hizmet veren Rigorent; yaygınlık, rekabetçi fiyat ve araç çeşitliliğinin yanı sıra müşterinin olduğu yerde araç teslim etme ve istediği yerden aracı teslim alma gibi özellikleri ile ön plana çıkıyor. 
 
Müşteri memnuniyet oranı yüzde 99!
 
Rigorent’ten araç kiralamak için web sitesi veya çağrı merkezi üzerinden rezervasyon yapılabiliyor. www.rigorent.com sitesi üzerinden gelen müşteriler, mevcut araçları görebiliyor ve dilediği ofise, dilediği araç için rezervasyon oluşturabiliyor. Eş zamanlı olarak ödemesini de gerçekleştiriyor. Rigorent’in 0850 202 47 00 numaralı çağrı merkezini tercih eden müşteriler için de, tüm seçenekler telefonda sunuluyor. Müşteriler aynı şekilde çağrı merkezi üzerinden de telefonda ödemesini güvenli bir şekilde gerçekleştirip rezervasyon sürecini tamamlayabiliyor. Rigorent, kalite ve konforu, uygun fiyat ile birlikte müşterilerine sunuyor.
 
“Günlük 61.55 TL’den araç kiralama!”
 
Kurulduğu günden bu yana asistans konularında uzman olan Tur Assist, söz konusu araç kiralama olunca da yanınızda. Tur Assist’e Türkiye’nin her yerinden 7/24 ulaşabilir, Tur Assist güvencesindeki Rigorent’ten dilediğiniz arabayı 61.55 TL’den başlayan fiyatlarla kiralayabilirsiniz.