I-Warranty

I Warranty, kurumsal sigorta müşterileri için geliştirilmiş olan, müşterilerin araçlarını oluşabilecek arıza durumlarında koruma altına alan bir otomobil garanti paketidir.

Tur Assist’in asistans ve otomobil garantisi sektöründeki tecrübesiyle oluşturduğu I Warranty, arıza durumlarında kasko ile birlikte sunulan otomobil garanti paketidir. I Warranty, motor ve şanzıman gibi aracın en kritik parçalarını korumaya alarak, arıza sebebiyle meydana gelebilecek durumlarda aracın işçilik masraflarını karşılar.

I Warranty ile kaza durumlarında koruma altına alınan araçlar oluşabilecek mekanik ve elektrik kaynaklı arıza durumlarında da güvence altına alınır, kasko ile birlikte müşteri için tam koruma sağlanmış olur. Böylelikle kasko ile kaza durumlarına karşı aracını güvence altına alan müşterilerin, araçlarında meydana gelebilecek arıza kaynaklı masraflar karşısında da endişelenmelerine gerek kalmaz.

Yüksek mekanik tecrübesine sahip teknik personel desteği ve 7 gün 24 saat hizmet sağlayan çağrı merkezi ilebI Warranty, arıza kaynaklı araçlarında yaşanabilecek her türlü sorunda müşteriye destek sağlar.

Kasko ile birlikte sunulan I Warranty, artan rekabet koşullarında kasko ürününü emsallerinden farklılaştırır. Ayrıca, kaza ve arıza durumlarında oluşabilecek tüm risklere karşı müşterilerin araçları tek bir ürünle güvence altına alınmış olur.

Hangi Durumlarda Hizmet Alabilirim?

- Araçlarda oluşabilecek mekanik ve elektrik arıza durumlarında

Hizmet İçeriğinde Neler Var?

- Kapsam içerisindeki parçaların onarımını sağlar
- Arıza durumlarında kapsam altına alınan araç parçalarının değişimini sağlar
 

Avantajları Nelerdir?

- Kasko ürününüzü farklılaştırabilmesi
- Motor ve şanzıman gibi araçların önemli parçalarının garanti altına alınması
- Arıza durumlarında parçaların onarılması ve işçilik masraflarının karşılanması
- Otomobil garantisi ve asistans hizmetlerinde 20 yıllık Tur Assist güvencesi
- 7/24 hizmet talebinin alınabilmesi
- Kasko ile birlikte sunularak tek bir ürünle araçların tam korumaya alınması
- Kazanın yanı sıra arıza durumlarında da sigortalıya ait araçların güvenceye alınabilmesi