Ayrıcalıklar

Asistans sektörüne getirdiğimiz yeniliklerle asistans hizmetleri ile hasar yönetim süreçlerini daha pratik ve sistematik bir hale getirdik.

Hizmet Ağı

TUR ASSIST’in 20 yıldır asistans sektöründe liderliğini sürdürmesinin en önemli unsurlarında biri de hiç şüphesiz, kusursuz bir şekilde yönettiği hizmet ağıdır.

Devamı>>

Operasyon

TUR ASSIST, kuruluşundan bu yana sağladığı acil hizmetlerin yanı sıra, hasar dosyası açma, ihbar alma ve bilgilendirme gibi hizmetlerle de asistans sektörünün öncüsü olmuştur.

Devamı>>

Futura

Futura GPS aracılığıyla yardım talep edilen noktaya en yakın yol yardım ekibini yönlendirerek hızlı bir şekilde sorunun çözülmesini sağlayan araç takip ve yönetim sistemidir.

Devamı>>

T-Rac + Mobile

T-Rac kiralık araç rezervasyonlarının tüm süreçlerinin otomatikleştirildiği ve kayıt altına alındığı Tur Assist tarafından geliştirilen bir yazılımdır.

Devamı>>

Tow-Truck

Tow Truck, yardım için çağrılan çekicinin bulunduğu konumun anlık olarak takip edilebildiği, tahmini varış süresi hakkında tek tuşla bilgi alınabilen bir yazılımdır.

Devamı>>

Konutex

Konutex, sigorta müşterilerimiz için hazırladığımız konut / işyeri hasar onarım ve restorasyon dosyalarının bir noktadan yönetilmesi ve paylaşılması ihtiyacını gideren, konut / işyeri hasar yönetimini etkin olarak çözen bir sistemdir.

Devamı>>

Avaya

Modern teknolojiyle donatılmış tüm çağrı merkezlerinin kullandığı santral sistemi olan AVAYA, bilgisayar ve telefon setinin entegre olarak çalıştığı bir sistemdir.

Devamı>>

AMA

Tüm acil yardım ve bilgi hizmetlerinin operasyon departmanı tarafından kaydının alındığı, yönetildiği ve takip edildiği yazılım programıdır.

Devamı>>

Acente İletişim Platformu

Acentelerin asistans hizmetlerine ilişkin görüş ve önerilerini online olarak 7 gün 24 saat hızlı bir şekilde iletebildiği bir portaldır.

Devamı>>

Tur Assist Akademi

Tur Assist Akademi, hizmet birimlerine alanında uzmanlar ekipler tarafından teorik ve pratik bilgilerin verildiği, hizmet kalitesinin sürdürülebilir hale gelmesini amaçlayan eğitim programıdır.

Devamı>>

Tur Assist Dükkan

www.turassistdukkan.com hizmet birimlerine özel avantajlı fiyatların ve kampanyalı ürünlerin sunulduğu web sitesidir.

Devamı>>