Ayrıcalıklar

Hizmet Ağı

TUR ASSIST’in 20 yıldır asistans sektöründe liderliğini sürdürmesinin en önemli unsurlarında biri de hiç şüphesiz, kusursuz bir şekilde yönettiği hizmet ağıdır.

Devamı>>

Operasyon

TUR ASSIST, kuruluşundan bu yana sağladığı acil hizmetlerin yanı sıra, hasar dosyası açma, ihbar alma ve bilgilendirme gibi hizmetlerle de asistans sektörünün öncüsü olmuştur.

Devamı>>

Futura

Futura GPS aracılığıyla yardım talep edilen noktaya en yakın yol yardım ekibini yönlendirerek hızlı bir şekilde sorunun çözülmesini sağlayan araç takip ve yönetim sistemidir.

Devamı>>

T-Rac + Mobile

T-Rac kiralık araç rezervasyonlarının tüm süreçlerinin otomatikleştirildiği ve kayıt altına alındığı Tur Assist tarafından geliştirilen bir yazılımdır.

Devamı>>

Tow-Truck

Tow Truck, yardım için çağrılan çekicinin bulunduğu konumun anlık olarak takip edilebildiği, tahmini varış süresi hakkında tek tuşla bilgi alınabilen bir yazılımdır.

Devamı>>

Konutex

Konutex, sigorta müşterilerimiz için hazırladığımız konut / işyeri hasar onarım ve restorasyon dosyalarının bir noktadan yönetilmesi ve paylaşılması ihtiyacını gideren, konut / işyeri hasar yönetimini etkin olarak çözen bir sistemdir.

Devamı>>

Avaya

Modern teknolojiyle donatılmış tüm çağrı merkezlerinin kullandığı santral sistemi olan AVAYA, bilgisayar ve telefon setinin entegre olarak çalıştığı bir sistemdir.

Devamı>>

AMA

Tüm acil yardım ve bilgi hizmetlerinin operasyon departmanı tarafından kaydının alındığı, yönetildiği ve takip edildiği yazılım programıdır.

Devamı>>

Acente İletişim Platformu

Acentelerin asistans hizmetlerine ilişkin görüş ve önerilerini online olarak 7 gün 24 saat hızlı bir şekilde iletebildiği bir portaldır.

Devamı>>

Tur Assist Akademi

Tur Assist Akademi, hizmet birimlerine alanında uzmanlar ekipler tarafından teorik ve pratik bilgilerin verildiği, hizmet kalitesinin sürdürülebilir hale gelmesini amaçlayan eğitim programıdır.

Devamı>>

Tur Assist Dükkan

www.turassistdukkan.com hizmet birimlerine özel avantajlı fiyatların ve kampanyalı ürünlerin sunulduğu web sitesidir.

Devamı>>